Hakkımızda

Trend Tercüme, yaygın olarak kullanılan tüm dillerde yazılı tercüme, sözlü tercüme, yeminli tercüme ve simultane tercüme konularında hizmet verebilen noter yeminli tercüme bürosudur.

Süreç içerisinde efektif sonuçlara ulaşabilmek için çeşitli otomasyon, çeviri kontrol sistemi ve kendine ait terim veritabanı sistemlerini geliştirmiştir. Bu sistemler sayesinde hata payını ciddi oranda azaltmış, zaman tasarrufu elde ederken aynı zamanda çeviri kalitesinin verimliliğini artırmıştır.

Tercüman seçimlerinde maksimum hassasiyet gösteren Trend Tercüme, bünyesine kattığı tercümanlarını zorlu kabul süreçlerinden geçirerek en iyi tercüman kadrosunu oluşturmayı hedeflemiştir ve bu sayede en kaliteli tercüme hizmetini sunmayı ilke edinmiştir. Tercüman kadrosuna ve teknolojik altyapısına güvenen Trend Tercüme vermiş olduğu her hizmette müşteri memnuniyet garantisi sunmaktadır.

Her zaman daha iyisine ulaşma prensibi, ön planda tuttuğu müşteri memnuniyeti, müşterilerine, çalışanlarına ve yaptığı işe verdiği değer ve özen sayesinde süreç içerisinde rakiplerinden ayrılmış ve lider firmaların güvenilir tercihi haline gelmiştir.

Bizimle Çalışmanın Avantajları

Gizlilik Prensibi

Belgelerinizin gizliliği en önemli unsurlarımızdan biri. Müşterilerimiz ve tercümanlarımız ile imzaladığımız gizlilik sözleşmeleri ile belgelerinizin güvenliğini en üst düzeye taşıyoruz.

Zamanında Teslim

Teslim tarihine ve saatine verdiğimiz önem sayesinde asla çevirileriniz geç kalmayacak. Birlikte çalışmaya başladığımızda bunu sizde deneyimleyeceksiniz.

Hatasız Tercüme

Teknolojik altyapımız, profesyonel tercümanlarımız ve editörlerimiz ile hatasız tercüme sözü veriyoruz.

Şeffaf Fiyatlar

Tercüme sektöründe birim fiyatlar konusunda bir düzensizlik söz konusudur. Sizlere en başta sunacağımız birim fiyatlar üzerinden işlem yapılacağını garanti ediyoruz.

Profesyonel Tercümanlar

Bünyemize kattığımız tercümanları zorlu süreçlerden geçiriyor ve bu sayede en iyi tercüman kadrosuna ulaşıyoruz.

Desktop Publishing

Bünyemizde barındırdığımız grafikerler ve editörlerimiz ile tüm dosya formatlarında düzenleme yapabiliyor ve çevirilerinizi orijinal format ile birebir teslim ediyoruz.

Terim Veritabanı

Kendimize özel geliştirdiğimiz yazılım ile sektörlere özel terimleri veritabanımızda tutuyor ve aynı metin içinde farklı terim kullanımını ve yanlış terim kullanımının önüne geçiyoruz.

Kargo ve Hızlı Kurye ile Teslim

Nerede olursanız olun kargo ve hızlı kurye ile çevirilerinizi kapınıza teslim ediyoruz.

Bize Ulaşın